Audi A1 Sportback
30 TFSI epic 1115pk S-Tronic Epic S-Line | Navi | Clima | VC | Cruise | 08-2020 71.030 KM
Direct kopen, basisprijs: € 20.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.950,-
LEASEPRIJS: € 289,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.517,58 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 30 TFSI epic 1115pk S-Tronic Epic S-Line | Navi | Clima | VC | Cruise | 08-2020 71.030 KM |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 augustus 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 71.030 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 289,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-024-KH |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.100 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.680 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Softback-kap
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Adaptief demping systeem
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 17"
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Overige
- Dynamic-pakket
- extra getint glas achter
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Veiligheids-pakket
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel